Jamie Oliver's Recipes

Son Sürüm

Jamie Oliver’s Recipes isimli yemek tarifi uygulaması iOS için geliştirilen en güzel tarif uygulamalarından birisidir. Tariflerin içerisinde yer alan video anlatımlar işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 28.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 33
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Yemek Tarifleri Uygulaması

App Store üzerinde son dönemde pek çok yemek tarifi uygulamasının sunulduğunu görebilirsiniz. Bu uygulamalar içerisinde bazılarının geniş bir tarif arşivine sahip olduğu görülürken bazı uygulamaların toplama bilgiler sunduğunu görebilirsiniz.

Genellikle Türk yemeklerini içeren bu uygulamalardan farklı olarak Zolmo tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteğiyle birlikte sunulan Jamie Oliver’s Recipes’de çok daha farklı tatlara ulaşabilirsiniz.

Farklı Tatlar – Egzotik Yemekler

iOS için geliştirilmiş yemek tarifi uygulamalarından birisi olan Jamie Oliver’s Recipes, oldukça geniş ve farklı bir tarif arşivine sahiptir. Özenle seçilmiş ve listelenmiş tarifler arasında bir davet sırasında kullanabileceğiniz yemeklerden hızlı bir şekilde hazırlayabileceğiniz tariflere kadar pek çok seçenek yer alıyor.

Belirli bir hedef kitlesine sahip olmayan ve aynı zamanda çoklu dil desteğini de barındıran Jamie Oliver’s Recipes uygulamasının, her yaşta ve kültürde kullanıcı tarafından beğenileceğini düşünüyoruz. Diğer uygulamaların aksine farklı tat ve lezzetler yanında egzotik yemeklere de yer veren uygulamanın ücretsiz sürümünde kısıtlı yemek tarifi yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Jamie Oliver's Recipes İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.