Java Runtime Environment

Version 8 Update 144

Bilgisayarınız üzerindeki bir çok programın ve bir çok oyunun çalışmasını sağlamak için Java Runtime Environment indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 54.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 80
Sponsorlu Bağlantılar

Java Programlama Dili ve Yazılımı

1995 yılında geliştirilmeye başlanan ve programlama üzerine çalışanların en önemli yardımcılarından birisi olan Java Runtime Environment, bugün binlerce uygulama ve yazılımın alt yapısını oluşturan önemli bir programdır. Ücretsiz ve tüm platformlar ile uyumlu çalışan Java, tarayıcı tabanlı uygulama ve oyunlarda bilgisayarda çalışan pek çok programa kadar ihtiyaç duyulan bir yazılım haline gelmiştir.

Java Özellikleri ve Avantajları

Java Runtime Environment, internet ve bilgisayar tabanlı uygulamaların daha kullanışlı hale getirilmesini sağlamaktadır. Java ile dilerseniz farklı platformlara uygun uygulamalar geliştirebilir dilerseniz oyun ve çevrimiçi aktivitelere katılabilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan ve desteklenen yazılım, internet hizmetleri açısından sınırsız bir desteğe sahip diyebiliriz.

Java’nın benzerlerine oranla sağladığı en önemli avantaj bulunduğu her platforma uyum sağlayabilmesi ve uygulama geliştirmeye imkan tanımasıdır. Başta Windows olmak üzere Mac ve Linux gibi platformlar üzerinde de sorunsuz bir şekilde kullanılan program bugün, bilgisayarlar dışında da pek çok teknolojik cihaz üzerinde kullanılmaktadır. Yaygınlığı göz önüne alındığında sorunsuz bir deneyim için bilgisayarınızda mutlaka Java bulundurmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Java Runtime Environment İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.