jDownloader

0.9581

İnternetteki her türlü dosyayı indirmek için basit, anlaşılır ve Türkçe dil desteği bulunan bir indirme yöneticisi olan jDownloader programını kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 161 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Program İndirme Yöneticisi

Açık kaynak olarak geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan jDownloader, tüm platformlarda ve işletim sistemlerinde çalışabilen dosya indirme yazılımıdır. Oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olan bu yazılım Java ile geliştirilmiş olup pek çok dosya barındırma sitesi ile senkronize bir biçimde çalışabilmektedir. Geniş kullanım alanına sahip olması ve pek çok geliştirici tarafından desteklenmesi nedeniyle, tüm gelişmeler anlık olarak yansıtılmaktadır.

Farklı Uzantılar – Çoklu Destek Seçeneği

jDownloader ile yalnızca ücretli üyeliğin bulunduğu sitelerden değil aynı zaman da ücretsiz indirme işlemi yapılabilen sitelerde de çok hızlı bir şekilde dosyalarınızı indirebileceksiniz. Aynı anda birden fazla dosya indirme imkanı tanıyan yazılım, resim doğrulama tanıması, sıkıştırılmış dosyaları açması ve paralel download imkanı tanıması nedeniyle pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Şifrelenmiş Bağlantılar Artık Sorun Değil

jDownloader, herhangi bir boyut sınırı olmadan, şifrelenmiş tüm dosyaları, normal linkleri ve parçalanmış verileri, indirme işlemi başlattığınız andan itibaren birleştirebiliyor. Yine harici olarak mevcut tüm link koruma dosyalarını da sistem üzerine aktarabilirsiniz.

Önemli: Programın bilgisayarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda Java programının kurulu olması gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

jDownloader İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.