Jenga

Son Sürüm

Jenga oyunu iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen en güzel beceri oyunlarından birisidir. Bu oyunda dikdörtgen blokları kullanarak kule yapıyorsunuz ve arkadaşlarınız ile oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 97.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Kule Yapma Oyunu

NaturalMotion tarafından geliştirilen klasik Jenga oyununu mobil platforma taşıyan bu oyunda dikdörtgen ahşap bloklardan oluşan kuleyi, sırasıyla bozmadan bir üste taşımamız gerekiyor. Daha önce evinde ya da çeşitli ortamlarda Jenga oynamış kişiler için oldukça basit bir oyun gibi görünse de oyunun sahip olduğu kontrollerin zorluğu pek de beklemediğiniz bir şekilde sizi zorlayabilir.

Toplamda iki ya da daha fazla kişiyle oynanabilen bu oyunda yüksek hassasiyet ve konsantrasyona sahip olmanız gerekiyor. Özellikle ahşap blokların hafif sallantıda dahi yıkılmaya müsait olması, tüm oyunu kaybetmenize ve yeniden başlamanıza neden olabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Jenga, arkadaşlarınız ile hoş vakit geçirebileceğiniz bir oyundur.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda zor olan kontrollerin yanında oldukça gelişmiş fizik modellemeleri ve grafikler olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca grafiklerin üç boyutlu oluşu oyunun çok daha keyifli hale gelmesini sağlıyor. Üstelik, Jenga sahip olduğu multiplayer özelliği sayesinde dilerseniz arkadaşlarınız ile rahatlıkla oynayabileceğiniz son derece keyifli bir oyun gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Jenga İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.