Jewel Mania – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 34 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 2 kişi

Android İçin Eşleştirme Oyunu

Jewel Mania oyunu, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir mücevher eşleştirme oyunudur. Eğer Candy Crush oyununu sevdiyseniz bu eğlenceli bulmaca oyununu da seveceksiniz. Android akıllı telefon ve tabletlerde oynayacağınız bu oyunda 400’ün üzerinde bulmaca bulunmakta. 3 yada daha fazla birbirine benzeyen mücevheri bir araya getirmeniz gerekiyor. Üçten fazla benzer mücevherleri bir araya getirip mükemmel kombolar oluştur. Android kullanıcılar için oynaması kolay usta olması ise zor bir oyun.

Ayrıca oyunun ücretsiz güncellemeleri de var. Oyun ilk başlarda biraz karmaşık gibi görünmekte ama oynadıkça bu karmaşıklık unutuluyor. Android cihazınızda oynayacağınız bu oyunda ilerledikçe seviyeler zorlaşıyor. Ayrıca oyunun her bölümü farklı stratejiler gerektiriyor. Android akıllı telefon ve tabletlerinizde eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz güzel ve ücretsiz bir oyun.

Android cihazlar için Jewel Mania Oyun İçi Satın Almaları Kapatma

Jewel Mania oyununun ücretsiz olduğunu unutmayın. Ama gerçek para ile uygulama içi öğeleri satın alabilirsiniz. Eğer bu oyun içi satın almaları silmek isterseniz, cihazınızda Ayarlar menüsüne gidin. Ardında Genel/Sınırlamalar seçeneğinden “İçerik izinleri (Allowed Content)” altında Oyun için satın almaları kapatabilirsiniz.

“Jewel Mania” Video

“Jewel Mania” Ekran Görüntüleri

Jewel Mania-i2 Jewel Mania-i1 Jewel Mania-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Jewel Mania – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.