Jewel Mania – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 48.7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Eşleştirme Oyunu

Jewel Mania oyunu, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir mücevher eşleştirme oyunudur. Eğer Candy Crush oyununu sevdiyseniz bu eğlenceli bulmaca oyununu da seveceksiniz. içerisinde 400’ün üzerinde bulmaca bulunmaktaç 3 yada daha fazla birbirine benzeyen mücevheri bir araya getirmeniz gerekiyor.

Üçten fazla benzer mücevherleri bir araya getirip mükemmel kombolar oluştur. Oynaması kolay olan Jewel Mania oyununda usta olmak tabi ki oldukça zor. Ayrıca oyunun ücretsiz güncellemeleri de var. Oyun ilk başlarda biraz karmaşık gibi görünmekte ama oynadıkça bu karmaşıklık unutuluyor. Oyunda ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor. Ayrıca oyunun her bölümü farklı stratejiler gerektiriyor. iOS akıllı telefon ve tabletlerinizde eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz güzel ve ücretsiz bir oyun.

Jewel Mania Oyun İçi Satın Almalar

Jewel Mania oyununun ücretsiz olduğunu unutmayın. Ama gerçek para ile uygulama içi öğeleri satın alabilirsiniz. Eğer bu oyun içi satın almaları silmek isterseniz, cihazınızda Ayarlar menüsüne gidin. Ardında Genel/Sınırlamalar seçeneğinden “İçerik izinleri (Allowed Content)” altında Oyun için satın almaları kapatabilirsiniz.

“Jewel Mania” Ekran Görüntüleri

Jewel Mania-i1 Jewel Mania-i2 Jewel Mania-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Jewel Mania – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.