Just Dance Now

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem dans etmeyi öğrenip hemde eğleneceğiniz güzel bir dans etme oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 86.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 285
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Dans Etme Oyunu

Just Dance Now oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olup adından da anlaşılacağı gibi oyunda dans ediyorsunuz. Aslında oyun olmaktan çok bir eğlence kaynağı diyebiliriz. Ünlü oyun yapımcısı Ubisoft imzalı bu oyun iOS cihazlarınızda size dans etmeyi öğretiyor ve ettiğiniz danslara puanlar veriyor.

Son derece eğlenceli olan bu oyunda isterseniz yanınızdaki arkadaşınız ile yarışabilirsiniz. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda aynı dansı her ikinizde yapıyorsunuz ve oyun hanginizin belirtilen dansı daha iyi ettiğine karar verip her ikinize de puan veriyor. Oyunun mantığı oldukça basit. Ekranda gördüğünüz dans figürlerini yapmaya çalışıyorsunuz. Hepsi bu kadar. Zor olan ayak uydurmak. Çünkü dans figürleri oldukça hızlı. Ama birkaç antrenman ile bu açığı kapatma imkanınız var. Böylece iOS cihazlarınızdaki bu oyun sayesinde dans etmeyi öğreniyorsunuz.

Oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde ilk açtığınızda birçok farklı türde dans müziği seçeneği var. Siz hangi müzik türünde dans etmek istiyorsanız o müzik türünü seçiyorsunuz ve dans etmeye başlıyorsunuz. Özellikle arkadaş ortamında oldukça eğlenceli bir hale dönüşen bu oyunu dans etmeyi seven herkesin denemesi gerekiyor.

Just Dance Now Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Just Dance Now İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.