K-Lite Codec Pack

13.3.3 (Standard)

Oynatamadığınız görüntüler ve sesler var ise K-Lite Codec Pack programına ihtiyacınız var demektir. Bütün ses ve görüntü codekleri bu programda.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 29.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 59
Sponsorlu Bağlantılar

Ses Görüntü Codec Paketi

Piyasada pek çok medya oynatıcı bulunmasına rağmen bu yazılımların bir kısmının farklı formatları desteklememesi ya da yeterli ses codeclerine sahip olmaması nedeniyle kullanıcılar bazı problemler ile karşılaşıyor. Bu gibi sorunlara karşı çözüm önerileri sunan K-Lite Codec Pack, codec karmaşası yaşamadan tek paket altında geniş bir arşiv sunmakta. İçeriğinde bulunan ses ve video codecleri ile tüm medya dosyalarınızı sorun yaşamadan oynatabilirsiniz.

Farklı Formatlar ve Sıkıştırılmış Videolar

Yaygın olarak kullanılan formatlar dışında DivX ve Xvid benzeri sıkıştırılmış medya dosyalarının oynatılmasına da imkan tanıyan K-Lite Codec Pack, sunduğu paket içeriği ile yalnızca ses ve görüntü codeclerini değil ses detayları, görüntü kalitesi ve altyazı seçeneği gibi ek özellikleri de sizlere sunuyor. İngilizce olmasına rağmen basit ve sade arayüzü ile programı kullanmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

K-Lite Codec Pack İçerisinde Bulunan Diğer Dosyalar

K-Lite Codec Pack ile oynatıcı dışında ffdshow, DirectShow video ve ses decoding filtreleri, DirectShow ses ayrıştırıcı ve kaynak filtreler, altyazı filtreleri ile yaygın codec birimleri bir arada yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

K-Lite Codec Pack İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.