KakaoTalk

Son Sürüm

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak anlık mesajlaşabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 20 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 51
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması

  • Ücretsiz
  • HD ses kalitesi

KakaoTalk uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama 230’dan fazla ülkede kullanılan en iyi mobil mesajlaşma uygulamalarından birisi. KakaoTalk bir messenger uygulaması olup bu uygulama ile ücretsiz olarak çağrı gönderip alabilir ve mesajlaşabilirsiniz.  Hem birebir hemde grup halinde yapabilirsiniz. Yüzlerce ifade ve tema bulunan uygulamayı bütün akıllı telefon arasında kullanıp mesajlaşabilirsiniz.

Android cihazlarınızdaki bu uygulamada konuşan Tom (Talking Tom) ve konuşan Ben’in (Talking Ben) de komik ses filtrelerini kullanarak konuşmalarınıza renk katabiliyorsunuz. Ayrıca Uygulama sayesinde sevdikleriniz arasında video, fotoğraf ve kişi bilgilerini paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile grup sohbetleri yapabiliyorsunuz. Uygulamada Android cihazınızn bir tuşuna basılı tutarak sesinizi kaydedebilir ve mesaj olarak kaydedip gönderebiliyorsunuz.

Dünya genelinde 150 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesine sahip bu uygulama sayesinde aileniz ve arkadaşlarınız ile ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. İnternet bağlantısı gerektiren bu uygulama ile isterseniz arama da yapabilirsiniz. Sadece Android cihazlarınızı değil Windows ve Mac işletim sistemleri ile iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian mobil platformlarını da desteklemektedir.

Bu alanda dünyanın en popüler uygulaması olan Skype uygulamasına oldukça benzemekte ve HD kalitede sesli sohbet etme imkanı sağlamakta. Bu uygulamanın en dikkat çekici özelliği Android cihazlarınızda çok hızlı bir şekilde anlık mesajlaşmanız. Eğer sıkılırsanız 3 boyutlu oyunlar ile zaman geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KakaoTalk Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

KakaoTalk İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.