Kalorimetre – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad, iPod t
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0,5 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 610
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone, iPad, iPod touch İçin Kalori Ölçme Uygulaması

Yediklerinizin ve içtiklerinizi kalorileri ne kadar biliyor musunuz? Bu uygulama size tükettiğinizi yiyecek ve içeceklerin kaç kalori olduğunu söylüyor. Kalorimetre uygulaması bir menüde bulunan yiyecek ve içeceklerin kalori miktarlarını hesaplıyor ve size ne kadar kalori aldığınızı söylüyor.

Özellikle diyet yapanlar için ve günlük aldığı kaloriye dikkat edenler için oldukça güzel bir uygulama. Uygulama yaşınıza, cinsiyetinize, boy ve kilonuza göre belirlenen vücut kitle indeksinizi kontrol altında tutmanızı sağlıyor. Verdiğiniz bilgilerle belirlenen bazal metobolizma hızına göre kalori alarak, ideal kilonuza ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey uygulamayı indirmek ve uygulamanın profil sayfasından kendi cinsiyet, yaş, boy ve kilo bilgilerinizi girmektir. Günlük almanız gereken kalori miktarınızı tespit edin. Her gün, ev yemeklerinden meksika mutfagina, tatlilardan içeceklere kadar olan menüden işaretleyerek günlük besin listenizi tamamlayın. Eğer spor yaptı iseniz, harcadığınız kalori miktarını da günlük değerlerinize kaydedebilirsiniz.

“Kalorimetre” Ekran Görüntüleri

Kalorimetre - iOS 1 Kalorimetre - iOS 2 Kalorimetre - iOS 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kalorimetre – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.