KaloriSayar

Son Sürüm

KaloriSayar uygulaması ile günlük hayatta sık sık tükettiğiniz yiyecek ve içeceklerin kalori miktarlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu besinlerin protein, karbonhidrat, yağ ve lif değerlerini de öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi İOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 19.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Besinlerin Kalori Miktarını Öğrenme Uygulaması

Klasik diyet ya da sağlık – egzersiz uygulamalarının aksine Kalori Sayar uygulamasında, yiyeceklerin sahip olduğu kalori değerlerini takip edebilir, tüketeceğiniz gıdaları bu değerler ışığında düzenleyebilirsiniz.

Oran Technology tarafından İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’lar için geliştirilen bu uygulama, listede yer alan yiyeceklerin 100 gramına karşılık gelen kalori, protein, karbonhidrat, yağ ve lif değerlerini takip etmenize imkan tanıyor.

Yiyecek Türlerine Göre Kalori Takibi

Normalde yemek tarifi ya da egzersiz uygulamalarında genel yemek içeriklerine göre kalori değerleri verilirken Kalori Sayar uygulamasında yemek türü dışında herhangi bir yiyecek hakkında da kalori değerlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca menülerin, son derece kullanışlı olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Kalori Sayar uygulamasında ulaşabileceğiniz yemek kategorileri ise kahvaltılıklar, çorbalar, kuruyemişler, meyveler, sebzeler, et ürünleri, içecekler, tahıllar, fastfood, tatlılar ve diğer gıdalar olarak sıralanmaktadır. Buna ek olarak her gıda için kalori, protein, karbonhidrat, yağ ve lif değerlerini de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sizde yiyecek türlerinin kalori değerlerini merak ediyorsanız Kalori Sayar uygulamasına göz atmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

KaloriSayar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.