Kanal D for iPhone

Son Sürüm

Kanal D for iPhone uygulaması Kanal D televizyonunu iPhone cihazınıza getiriyor. Kanal D televizyonunu bu uygulama üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Program, haber ve dizileri izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 77
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone için Kanal D TV Uygulaması

Doğan TV tarafından geliştirilen ve İOS işletim sistemli aygıtlara sunulan Kanal D İOS uygulaması, mevcut televizyon yayınlarıyla birlikte diğer pek çok özelliği bir arada sunan gelişmiş bir uygulamadır. Hali hazırda pek çok yayıncı kanal bulunmasına karşın sınırlı içeriğin yer aldığı bu sektörde televizyon yayınlarını mobil cihazlar üzerinde takip etmek büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik karmaşık menülere sahip olmaması ve kısmi olarak sunulması uygulamanın en önemli avantajlarından biri olarak görülüyor.

Günlük ve Haftalık Yayın Akışı

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından birisi olan Kanal D’nin İOS için geliştirilmiş mobil uygulaması olan Kanal D for iPhone’a 3G, Edge ve Wifi üzerinde ulaşabilir Kanal D’de yayınlanan tüm dizi, program ve haber bültenlerine ulaşabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda kısmi olarak ücretsiz sunulan uygulamaya aylık 0.99$ abonelik ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz. Otomatik olarak her ay yenilenen bu küçük ücret sayesinde Kanal D üzerinde takip ettiğiniz yayınlardan geri kalmayacaksınız. Sizde mobil ortamda Kanal D yayınlarını takip etmek istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kanal D for iPhone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.