Kanal D – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2,6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 80
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kanal D İzleme Uygulaması

Kanal D isimli bu uygulama, adından da anlaşılacağı gibi bir televizyon kanalı olan Kanal D’yiios işletim sistemli cihazlardan izleyebileceksiniz. Özellikle iPhone için hazırlanan özel tasarımı sayesinde Kanal D’nin gerek yayın akışı olsun gerekse dizileri olsun Kanal D hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.

İnternet erişimini olduğu her yerde Kanal D’yi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Böylece Kanal D de yayınlanan en sevdiğiniz dizileri her an izleyebilirsiniz. Ayrıca haberler ile de gündemi her zaman takip edin. Fakat bu uygulamanın bir dezavantajı bulunmakta. Eğer Kanal D de yayınlanan dizilerin geçmiş bölümlerini izlemek için bu uygulamaya abone olmanız gerekiyor. Bu durum biraz itici geliyor. Bu abonelik aylık bir aboneliktir ve ücreti 0,99 dolardır. Kendiliğinden yenilenen bu abonelik için ücreti iTunes hesabınızda tanımladığınız kredi kartınızdan Amerikan doları üzerinden alınır. Eğer abone olursanız abone faturası Apple tarafından dijital fatura olarak eksilir.

Ayrıca kredi kartı ile ilgili bir güvenlik problemi yaşadığınızda sorumluluk Kanal D’ye ait değildir. Bütün sorumluluk Apple’a aittir. Aboneliğinizi siz iptal etmediğiniz sürece devamlı olarak yenilenecektir. Eğer iptal etmek isterseniz en az 24 saat önceden iptal etmeniz gerekiyor.

“Kanal D” Ekran Görüntüleri

Kanal D-i1 Kanal D-i2 Kanal D-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kanal D – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.