KaraFun Player

2.2.8.250

KaraFun Player isimli karaoke programı sayesinde en eğlenceli şarkı deneyimini yaşayın. Tüm cihazlarınızda binlerce karaoke şarkısı söylemek için bu ücretsiz programı indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 14.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 626
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Karaoke Yapma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Piyasada ücretli ya da ücretsiz pek çok Karaoke oynatıcı bulunmasına rağmen hem içerik hem de yönetim anlamında yetersiz içeriğe sahip olması, kullanıcıları yeni program arayışına itiyor. Özellikle boş zamanlarınızda arkadaşlarınız ile iyi vakit geçirmek ve eğlenmek istiyorsanız, KaraFun isimli Karaoke programını kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Karaoke Menüleri

RECISIO tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan KaraFun, oldukça gelişmiş özellikleri bulunan karaoke programlarından birisidir. Programın diğer karaoke yazılımlarından ayrılan en önemli yanı, içerik anlamında doyurucu olması ve kişiselleştirilebilir seçenekler sunmasıdır.

Tamamen kullanıcı dostu arayüze sahip olan KaraFun, KAR, KOK, LRC, LRC, KFN, MP3, OGG ve MID gibi ses formatları ile AVI, Mpeg gibi video formatlarını oynatabiliyor.

KaraFun programını bilgisayarınıza indirdiğinizde arayüz üzerinde tempo, ses frekansı değiştirme gibi özellikler yanında canlı kayıt, mikrofon efektleri ve animasyonlu arka planlara ulaşabilirsiniz. Üstelik oluşturacağınız çalma listeleri ile dilerseniz arşivinizi genişletebilir ya da ücretli olarak sunulan KaraFun kütüphanesini satın alarak arşivini büyütebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

KaraFun Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.