Karnaval Radyo

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızdan sevdiğiniz radyo kanallarını dinleyebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.06 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 71
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Kapsamlı Radyo Uygulaması

Karnaval Radyo uygulaması, gelişmiş ve kapsamlı ücretsiz bir radyo uygulamasıdır.

Süper FM, JoyTurk, RetroTurk, JoyTurk Akustik, Makam, Efkar, Metro FM, Kantin, Borusan Klasik, Joy FM, JoyJazz, Zeplin, Jeton ve Radio Mydonose gibi en ünlü radyo kanallarının yanında diğer radyo kanallarını da dinleme imkanını sizlere sunuyor. Müzik, spor, haber gibi en güncel radyo yayınlarını canlı olarak dinleyebileceksiniz.

Bildiğimiz radyo kanallarının bütün özelliklerini bünyesinde barındırmakla beraber birçok ekstra özelliklere de sahip. Bu özelliklerden birisi şarkı yada türküsünü dinlediğiniz hem fotoğrafını görebilirsiniz hemde biyografisini okuyabilirsiniz. Windows Phone 8 Music Hub ile entegreli çalışabiliyor. Ayrıca iTunes’un Türkiye pop40 listesini takip ederek hem hit parçaları takip edebilirsiniz hemde sevdiğiniz sanatçı veya şarkıcının listedeki durumunu görüp takip edebilirsiniz.

Eğer uygulama için herhangi bir soru, yorum ve öneride bulunmak isterseniz info@karnaval.com adresine mail atabilirsiniz. Bu durum şunu gösteriyor; bu uygulamayı geliştirenler kullanıcıların fikirlerine önem veriyor. Böylece kullandığınız bu uygulamanın daha da gelişmesine ve daha kapsamlı bir hale gelmesine yardımcı olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Karnaval Radyo İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.