Kasa Programı

v7.7.2

İş yerinizdeki kasa için gelir giderleri takip edeceğiniz bu program TL’nin yanı sıra Dolar ve Euro desteği de sunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13.6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.237
Sponsorlu Bağlantılar

Kasa (Gelir-Gider) Takip Programı

4/5, Toplam: 3 kişi

Kasa Programı isimli bu program isminden de anlaşılacağı gibi kasanıza giren çıkan geliri hesaplayabileceğiniz bir program. Günlük olarak ne kadar gelir kazandığınızı ve yine günlük olarak ne kadar harcama yani gider yaptığınızı hesaplayabileceksiniz. Bu gelir-gider hesabını ister Türk Lirası (TL) olarak ister Euro (€) olarak isterseniz de Dolar ($) olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca hem geçmiş dönemlere ait hemde biten gün ile ilgili olarak detaylı rapor çıkarabilirsiniz. Bu raporu çıkarırken filtreleme özelliğine de sahip bir program. Raporu ister belirli tarihler arası için çıkar isterseniz belirli işlemlere göre çıkar. Ayrıca program gelir-gider hesabınızın güvenliğini de düşünmüş. Çünkü programın şifre oluşturma özelliği bulunmakta. Programa şifre koyun ve sizden başka kimse programa girip gelir-giderinizi görmesin. Eğer isterseniz programın ayarlarından otomatik günlük yedek almayı ayarlayarak her gün bitiminde verilerinizi yedeklesin.

ÜRETİCİ FİRMA UYARISI

“Kasa Programı ücretli ve ücretsiz iç içedir. ücretsiz sürümde kayıt limiti ve günlük kasa raporları kısıtı yoktur. Ücretli sürüme dahil olan genel modüller : cari modülü, gelişmiş raporlar, çek takibi, personel takibi, otomatik not uyarı sistemi, kur güncelleme, birden fazla şirket ile çalışma bölümleri ücretli sürüme dahildir.”

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kasa Programı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.