Kaspersky Security Scan

2016

Bilgisayarınızı ve dosyalarınızı virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan gelişmiş bir antivirüs programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10/8.1/8/7/Vista/
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 59
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kaspersky Virüs ve Tehdit Tarama Programı

Kaspersky Security Scan programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda ücretsiz olarak virüs ve benzeri tehditlerin olup olmadığını öğrenmek için tarama yapabileceğiniz bir program. Tarama sonucu eğer tehdit algılarsa sizi bilgilendirir ve sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Normal virüs programlarına göre küçük bir boyuta sahip Kaspersky Security Scan, virüsleri ve diğer tehditleri bulmada etkili. Özellik bakımından farklı olarak bulut tabanlı tarama teknolojisine sahip.

Böylece gizli virüsleri dahi bulabiliyor. Bulut tabanlı olması sayesinde en yeni virüs ve tehditleri bile bulup size bilgi veriyor. Kaspersky Security Scan ile tarama yaptıktan sonra virüs, tehdit veya güvenlik açıklığı gibi durumları size rapor haline gösterir ve sistem güvenliği için ne yapılması gerektiği konusunda öneride bulunur.

Hızlı bir şekilde yaptığı güncellemeleri ile işiniz aksamaz. Yalnız Kaspersky Security Scan programını kullanabilmeniz için bazı sistem gereksinimleri bulunmakta. Öncelikle harddiskinizde 480 MB boş alan olması gerekiyor. Ayrıca en az 512 MB Ram2e ihtiyacınız var. Diğer gereksinimler ise internet bağlantısı ve Microsoft Windows Installer 2.0 yada üstü versiyonu.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kaspersky Security Scan İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.