Kavisli Ekrana Sahip Samsung Akıllı Telefon Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Kavisli ekran teknolojili ilk akıllı telefon geliyor!

Akıllı telefon pazarının en büyük taşlarından birisi olan ve sürekli yenilikçi akıllı telefonlarla tüketici kendine bağlamayı başaran Samsung, şimdi de bambaşka bir teknoloji ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Samsung tarafından yapılan açıklama ile kavisli bir ekrana sahip akıllı telefonun tanıtılacağı duyuruldu. Ekim ayı içerisinde yapılacak olan tanıtımda kavisli bir ekrana sahip akıllı telefon tanıtılacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung tarafından Ekim ayında düzenlenecek olan lansmanda kavisli ekran akıllı telefon tanıtılcak. Güney Kore‘li üretici Samsung’un başkent Seul’de düzenlediği basın açıklaması ile birlikte bu bilgi paylaşıldı. Kavisli ekrana sahip telefonun tanıtılacağı bilgisi dışında herhangi bir açıklama da yapılmadı.

samsung

Aslında IFA 2013‘de hafif kavisli ekrana sahip televizyonlarını görücüye çıkaran Samsung bunun sinyallerini vermişti. Ancak çok uzak bir teknoloji olarak gözüken kavisli ekran teknolojisini Samsung çok erken sunacak gibi görünüyor.

Apple‘ın elinde en yüksek kararlılığa sahip akıllı telefon üreticisi unvanını alan Samsung, bu kararlılığını kavisli ekran telefon ile birlikte üst seviyeye çıkaracağa benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Kavisli Ekrana Sahip Samsung Akıllı Telefon Geliyor! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.