Kavisli Ekranlı iPhone Modeli Ne Zaman Çıkacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Apple’dan Katlanabilir Teknolojisine İlk Adım!

Akıllı telefonlarda yeni teknoloji kavisli ekran olacak. Samsung ve LG‘nin kavisli ekrana sahip akıllı telefonlarını tanıtmasının ardından Apple’da çalışmalarına hız verdi. Apple‘ın da 2014 yılında kavisli ekrana sahip yeni iPhone modelini duyuracağı haberleri geldi. Apple’ın 4.7 inç ekrana sahip yeni iPhone modelinin kavisli ekran ile geleceği iddia edildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung tarafından Galaxy Round, LG tarafından da G Flex isimli kavisli ekrana sahip akıllı telefonların duyurulmasının ardından katlanabilir teknolojinin daha hızlı hayatımıza gireceği sinyalleri geldi. Nokia tarafından da geçtiğimiz günlerde katlanabilir batarya patentinin alınması da bunun göstergelerinden birisi oldu.

Temsili görsel

Temsili görsel

Bu teknolojilerden geri kalmak istemeyen Apple’ın kavisli ekrana sahip yeni iPhone modelini 2014 yılında duyuracağı Bloomberg tarafından iddia edildi. Buna göre Apple 2014 yılında kavisli ekrana sahip 4.7 inçlik yeni bir iPhone modeli ile karşımıza çıkacak.

Bloomberg tarafından verilen bilgilere göre 4.7 inç modelinin yanı sıra 5.5 inç büyüklüğünde bir iPhone modeli daha duyurulacak .Eğer bu iddialar gerçekleşirse Apple’ın tek elle kontrol edilebilen akıllı telefon anlayışını bir kenara bırakıp büyük ekranlı akıllı telefon pazarına girişi resmen başlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Kavisli Ekranlı iPhone Modeli Ne Zaman Çıkacak? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.