Kaybolan Android Telefonun Yerini Bulan Uygulama Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonumu Bul Uygulaması Android Device Manager Cihaz Yöneticisi

iOS işletim sistemli cihazlar da bulunan Find My Phone yani Telefonumu Bul özelliğinin aynısı Android işletim sistemli cihazlara da geliyor. Google, çalınan ve kaybedilen telefonların yerini bulmaya yarayan bir uygulama üzerinde çalıştığını açıkladı. Android Device Manager yani Android Cihaz Yöneticisi uygulaması Android işletim sistemi kullananların içini rahatlatacak gibi duruyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Device Manager uygulaması herhangi bir telefon çalındığın da ya da kaybolduğun da nasıl bulunacak? İnternet üzerinden ya da herhangi bir başka akıllı telefona kurulan Android Device Manager uygulaması ile cihazın nerede olduğu basit bir şekilde tespit edilebilecek. Üstelik cihaz sessiz modda olduğu için bulunamıyorsa uygulama sayesin de cihazınızın sesini yükselterek bulmanıza da yardımcı olur.

Kaybolan Android Telefonun Yerini Bulan Uygulama Geliyor

Cihazınızın çalındığını düşünüyorsanız Android Device Manager uygulaması ile anın da rehberinizi ve kişisel özel bilgilerinizi silebilirsiniz.

2013 yılının Ağustos ayının sonlarına doğru Google Play’de bulunması beklenen Android Device Manager uygulaması Android 2.2 işletim sistemi ve daha yüksek sürümler tarafından desteklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Kaybolan Android Telefonun Yerini Bulan Uygulama Geliyor! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.