Keçi Simülasyon Oyunu İçin MMO Yaması Çıktı!

Keçi simülasyon oyunu olan Goat Simulator için Goat MMO Simulator isminde yeni bir yama çıktı. Bu DLC sayesinde oyuncular farklı görevler üstlenecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Goat MMO Simulator Çıktı!

Son bir yıl içerisinde hatırı sayılır bir üne kavuşan Goat Simulator isimli oyun bilindiği üzere keçi simülasyon oyunu olarak karşımıza çıktı. Oldukça ilginç bir oyun olan Goat Simulator oyunu için geliştirici tarafından MMO yaması çıkarıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok farklı bir oynanış sunan Goat MMO Simulator sayesinde oyuncular farklı görevler üstlenecek. Goat MMO Simulator yaması ile birlikte Rogue, Warrior, Hunter, Magician ve Microwave sınıfları özel görevler oyunda yer alacak. Bu yeni DLC ile birlikte gelen güzel özelliklerden birisi de keçi ve koyun arasında seçim yapılabilecek olması.

Goat Simulator oyunu için 20 Kasım 2014 tarihinde sunulacak olan Goat MMO Simulator yaması ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Goat Simulater

PC’nin yanı sıra mobil platformlar için de çıkan oyunu 1 milyon barajını aştı. Oyun geliştiricisine son 4 yılda kazandığı parayı 1 yılda kazandırmayı da başardı.

Goat MMO Simulator Trailer

Hala Goat Simulator oyununu indirmediyseniz aşağıdaki indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Goat Simulator
Keçi Simülasyon Oyunu
Goat Simulator - Android
Android İçin Keçi Simülasyonu Oyunu
Goat Simulator - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Keçi Simülasyonu Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Keçi Simülasyon Oyunu İçin MMO Yaması Çıktı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.