Kelime Yarışı – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 23.5 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 63
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin At Yarışlı Kelime Oyunu

Kelime Yarışı oyunu, isminden de anlaşılacağı gibi iOS işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bir kelime oyunudur. Bu kelime oyunu diğer benzeri oyunlara hiç benzemiyor. Farklı bir formatta hazırlanan bu oyun bir yarışa benzetilmiş. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda size ait bir at var. Sizin bu atınızdan başka atlarda ekranda mevcut.

Siz kelimeyi bildikçe atınız pistte ilerliyor. Bitiş çizgisine giden ilk atın sahibi oyunu kazanır. Bu yüzden kelimeleri hızlı bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Oyunda size karışık harfler veriliyor. Siz bu harflerden en hızlı biçimde kelimelerinizi oluşturuyorsunuz. Ne kadar uzun kelime yazarsanız atınızda bir o kadar hızlı koşturursunuz. Ayrıca daha  fazla puan da alırsınız.

Ekranda birden fazla at var. Sizin atınız ise size en yakın olan mavi attır. Bu eğlenceli oyunda 2 oyun modu bulunmakta. Çevrimdışı olarak tek oynayama modu ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla oynama modu. Oyunda 21 farklı görev bulunmakta. Her görev sonunda başarınıza göre kupa kazanacaksınız. Skor tablolarında yerinizi almak istiyorsanız daha fazla puan toplayın.

“Kelime Yarışı” Ekran Görüntüleri

Kelime Yarışı-1 Kelime Yarışı-2 Kelime Yarışı-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kelime Yarışı – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.