Kelimelik

Son Sürüm

Android akıllı telefonlarınız da ve tabetleriniz de kelime dağarcığınızı test edebileceğiniz ve online olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 26 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.677
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kelime Oyunu İndir Yükle

4.5/5, Toplam: 6 kişi

Kelimelik oyunu, Android işletim sistemli cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir kelime oyunudur. İstediğiniz cihazdan hesabınıza girin ve istediğiniz yerden oyuna devam edin. Bir defada 20 oyuna kadar oyun açabilirsiniz. Ayrıca Android cihazlarınızdan Facebook hesabınıza girerek ister arkadaşlarınızı davet edin isterseniz Facebook’taki arkadaşlarınızla oynayın. Eğer isterseniz tanımadığınız insanlarla oynayarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ayrıca Android akıllı telefonlarınız da ve tabletleriniz de oyun oynarken oynadığınız kişi ile sohbet etme ve arka planda müzik dinleme imkanına sahipsiniz. Oyunda hem daha önce oynadığınız oyunları hemde daha önce oynadığınız kişileri görebiliyorsunuz ve daha önce oynadığınız kişilere tekrar oynama daveti gönderebiliyorsunuz. Çevrimiçi olmasanız dahi sıranın sizde olup olmadığını, kazanıp kazanmadığınızı görebilirsiniz.

Eğer Pro üyeliğe geçerseniz reklamları kapatabilir, harf sayacı özelliğine sahip olabilir ve detaylı bir şekilde oyun istatistiklerini görebilirsiniz. Harf sayacı hangi harften kaç tane kaldığını görmenizi sağlar. Android cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda size verilen harflerden kelimeler çıkarmaya çalışıyorsunuz. Hangi harften kaç tane kullanacağınız harfin üzeride yazıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kelimelik Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kelimelik İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.