Kelimelik – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 16,4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 274
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kelime Oyunu

Kelimelik oyunu, ios işletm sistemli cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir kelime oyunudur. İstediğiniz cihazdan hesabınıza girin ve istediğiniz yerden oyuna devam edin. bir defada 20 oyuna kadar oyun açabilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınıza girerek ister arkadaşlarınızı davet edin isterseniz Facebook’taki arkadaşlarınızla oynayın. Eğer isterseniz tanımadığınız insanlarla oynayarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ayrıca oyun oynarken oynadığınız kişi ile sohbet etme ve arkaplanda müzik dinleme imkanına sahipsiniz. Oyunda hem daha önce oynadığınız oyunları hemde daha önce oynadığınız kişileri görebiliyorsunuz ve daha önce oynadığınız kişilere tekrar oynama daveti gönderebiliyorsunuz. Çevrimiçi olmasanız dahi sıranın sizde olup olmadığını, kazanıp kazanmadığınızı görebilirsiniz.

Eğer Pro üyeliğe geçerseniz reklamları kapatma imkanına sahip oluyorsunuz, harf sayacı özelliği size veriliyor, detaylı bir şekilde oyun istatistiklerini görebiliyorsunuz. Harf sayacı hangi harften kaç tane kaldığını görmenizi sağlar. Oyunda size verilen harflerden kelimeler çıkarmaya çalışıyorsunuz. Hangi harften kaç tane kullanacağınız harfin üzeride yazıyor.

“Kelimelik” Ekran Görüntüleri

Kelimelik-i1 Kelimelik-i2 Kelimelik-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kelimelik – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.