Kidlogger – iOS

İster evinizde çocuklarınız için isterse işyerinizde çalıştırdığınız personelleriniz için iOS cihazlarınızdan ne yaptıklarını rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ebeveyn ve Personel Kontrol Uygulaması

Kidlogger uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir ebeveyn veya çalışan personel takip programıdır. Kidlogger uygulamasını iOS akıllı telefon veya tabletinize yükledikten sonra personellerinizin yada çocuklarınızın klavye ile ne yazdıklarını dahi görebilirsiniz.

Belirlediğiniz bir zamanda Kidlogger uygulaması ekran görüntüsü dahi almakta. Böylece personelinizin veya çocuklarınızın ne yaptıklarını görsel olarak da iOS akıllı telefonunuzdan yada tabletinizden görebileceksiniz. Kidlogger uygulaması aldığı bu ekran görüntülerini Kidlogger.net adresindeki hesabınıza kaydeder.

Ayrıca kopyala yapıştır ile yapılan hareketler, kablosuz bağlantı, hafıza kartı, flash bellek (USB) ile yapılan hareketler dahi kayıt altına alınır. Uygulama şifresi ile ayarlar bölümüne sizden başka kimse erişemez.

Telefon koordinatları periyodik olarak kaydedilir. Gün boyunca online bir şekidle çocuklarınızın hareketlerini izleyip saklama imkanınız var. KidLogger.net’te kayıt olun, iPhone kimliğinizi oluşturun ve çevrimiçi olarak çocuklarınızın hareketlerini izlemeye başlayın.

KidLogger.net her gün için iPhone koordinatlarını kaydeder ve siz her an online olarak çocuklarınızı kontrol edebilirsiniz. Lütfen dikkat: KidLogger, WiFi veya GPS uyduları kullanarak önemli yer değişiklikleri kaydeder. Koordinatlar bazı durumlarda 500 metre sapmalar olabilir. Arka planda çalışan GPS sürekli kullanıldığı için pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

“Kidlogger” Ekran Görüntüleri

Kidlogger-i1 Kidlogger-i2 Kidlogger-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kidlogger – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.