Kids Paint Free

Android cihazlarınıza Kids Paint Free uygulamasını ücretsiz olarak yükleyerek çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 56
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Resim Yapma (Çocuk Gelişimi) Uygulaması

Kids Paint Free uygulaması Android cihazlar için geliştirilmiş bir resim yapma uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi özellikle çocuklar için hazırlanmış bu uygulamada renkli kalemlerle ister rastgele çizgiler çizin ister yeteneğinizi gösterin. Ama daha çok çocukların daha yaratıcı olmaları konusunda fayda sağlayacak bu uygulama Android cihazlar için tamamen ücretsiz.

Zaman teknoloji zamanı olduğu için ve gelecekte de teknolojinin daha aktif olacağını düşünürsek çocukları teknolojiden uzak tutmak yanlış olur. Çocuklarımız için teknolojinin faydalarından yararlanmak gerekir. Kids Paint Free uygulamasını Android cihazlarmıza yükleyerek hem çocuklarımızı teknolojiden uzak tutmamış olursunuz hemde çocukların yaratıcılıklarını geliştirmiş olursunuz.

Android cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulamada rastgele çizgiler çizebilir, çizdiklerinizi kaydedebilir, fotoğraf çekip fotoğraf üzerinde resim çizebilirsiniz. Çizdikten sonra çizdiklerinizin hepsini silmek için ekranı sallamanız yeterli. Ayrıca Android cihazınızın geri tuşu ile işlemlerinizi geri alabilirsiniz.

“Kids Paint Free” Ekran Görüntüleri

Kids Paint Free-mobil1 Kids Paint Free-mobil2 Kids Paint Free-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kids Paint Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.