Kids Paint Free İndir – iOS

iOS cihazlarınıza Kids Paint Free uygulamasını ücretsiz olarak yükleyerek çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0.8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Resim Yapma (Çocuk Gelişimi) Uygulaması

Kids Paint Free uygulaması iOS cihazlar için geliştirilmiş bir resim yapma uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi özellikle çocuklar için hazırlanmış bu uygulamada renkli kalemlerle ister rastgele çizgiler çizin ister yeteneğinizi gösterin. Ama daha çok çocukların daha yaratıcı olmaları konusunda fayda sağlayacak bu uygulama iOS cihazlar için tamamen ücretsiz.

Zaman teknoloji zamanı olduğu için ve gelecekte de teknolojinin daha aktif olacağını düşünürsek çocukları teknolojiden uzak tutmak yanlış olur. Çocuklarımız için teknolojinin faydalarından yararlanmak gerekir. Kids Paint Free uygulamasını iOS cihazlarmıza yükleyerek hem çocuklarımızı teknolojiden uzak tutmamış olursunuz hemde çocukların yaratıcılıklarını geliştirmiş olursunuz.

iOS cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulamada rastgele çizgiler çizebilir, çizdiklerinizi kaydedebilir, fotoğraf çekip fotoğraf üzerinde resim çizebilirsiniz. Çizdikten sonra çizdiklerinizin hepsini silmek için ekranı sallamanız yeterli. Ayrıca iOS cihazınızın geri tuşu ile işlemlerinizi geri alabilirsiniz.

“Kids Paint Free” Ekran Görüntüleri

Kids Paint Free-mobil3 Kids Paint Free-mobil2 Kids Paint Free-mobil1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kids Paint Free İndir – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.