Kilit Ekranları

Son Sürüm

Kilit Ekranları uygulaması iOS cihazlarınızın kilit ekranı için birbirinden güzel duvar kağıtları, ücretsiz temalar ve arkaplanlar sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 31.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 429
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Kilit Ekranı Duvar Kağıdı

2.5/5, Toplam: 2 kişi

Apalon Apps tarafından geliştirilen uygulamalarda birisi olan Kilit Ekranları, İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda kullanabileceğiniz hoş bir uygulamadır. App Store üzerinde en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan Kilit Ekranları, içeriğinde binlerce duvar kağıdı yanında farklı ve size özel kilit ekranları da içermektedir. Yalnızca kilit ekranlarının yer almadığı uygulamada şık çerçeveler, kaplamalar ve takvimlerde bulabilirsiniz.

Keskin, Renkli ve Yüksek Kalitede Kilit Ekranları

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda ücretsiz olarak sunulan öğelerin oldukça kaliteli olduğunu göreceksiniz. Yüksek kalitede renkli, keskin ve doğal duvar kağıtları ile birlikte aynı zamanda popüler karakterlere ait kilit ekranları da uygulama ile birlikte sunuluyor.

Uygulamanın yukarıda belirttiğimiz avantajlı yanları dışında tek eksiği saat, tarih ve kilit açma ekranı gibi alanlarda değişiklik yapamaması diyebiliriz. Kilit ekranına ait tüm kullanıcı arabirimleri değiştirilmeden sabit şekilde kalırken diğer öğelerin tamamını özelleştirebilirsiniz. Üstelik uygulama ile kullanacağınız öğelerin tamamının HD görüntü kalitesine sahip olduğunu söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kilit Ekranları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.