Kim 1 Milyon İster? – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3,5 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 123
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bilgi Yarışması Uygulaması

Popüler olan televizyon programı “Kim Milyoner Olmak İster?” isimli televizyon programı ile aynı konsepte sahip bu eğlenceli oyun ile bilginizin seviyesini ölçebilirsiniz. Bir bilgi yarışması oyunu olan bu oyun gerek ses efektleri gerek ödülleri gerek grafiksel olarak gerekse jokerleri ile size gerçek bir yarışma heyecanı sunacaktır.

Yarışmaya başlarken önünüze çıkan sorular kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Eğer bütün soruları bilirseniz 1 milyon TL sizin olacak. Bu zevkli ve eğlenceli oyun tamamen ücretsizdir. Oyunun eksilerinden birisi oyun içinde bulunan reklamlardır. Bunun dışında büyük bir dezavantajı bulunmamaktadır. Bu oyunu güncelleyebilmeniz için intenet bağlantınızın olması gerekir.

Uygulama Geliştiriciden Açıklama; Soruların yarım göründüğüyle ilgili şikayetler alıyorum sürekli. Sorunun olduğu kısım aşağı yukarı kaydırılabilir şekilde düzenlenmiştir. Sorunun devamını görmek için sorunun olduğu yeri yukarı kaydırarak tamamını görebilirsiniz. Oyun REKLAM içermektedir. Bazı Galaxy Ace, Galaxy Gio ve Galaxy Mini telefonlarda sorun olabilmektedir.(Hepsinde değil yalnızca bir kısmında) Sorunun üzerinde çalışmaktayım. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim.

“Kim 1 Milyon İster?” Ekran Görüntüleri

Kim 1 Milyon İster-a1 Kim 1 Milyon İster-a2 Kim 1 Milyon İster-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kim 1 Milyon İster? – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.