Kingdom Rush Origins

Son Sürüm

Kingdom Rush Origins oyununda kendi krallığınızı korumak için kulenizi düşmanlara karşı koruyorsunuz. Kule savunma oyunları arasında en iyilerinden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 174
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kule Savunma Oyunu

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Android tablet ve akıllı cihazlar için geliştirilen Kingdom Rush Origins kendi kategorisi içerisinde en başarılı oyunlardan biri olarak görülüyor. Ironhide Game Studio tarafından hazırlanan bu oyunda, başarılı bir kule savunması yapmanız gerekiyor. Grafik ve oynanabilirlik açısından tatmin edici bir oyun olan Kingdom Rush Origins ücretli olarak sunulmasına rağmen verilen ücreti hak ediyor.

Krallığınızı Ayakta Tutun!

Daha önce sunulan Kingdom Rush serisine ait bir oyun olarak öne çıkan Origins, ilk oyundan farklı olarak bu kez kale savunması üzerine yoğunlaşmış bir oyundur. Kingdom Rush oyununda yer alan bazı temel özellikler yanında yeni oyunda yalnızca kale savunması değil aynı zamanda özel taktiklerde yer alıyor.

Kingdom Rush Origins’in bir diğer özelliği ise ilk oyun öncesine ait bir senaryoyu içermesi. Tehdit altında olan krallıkta savunma kuleleriyle birlikte büyü güçlerini kullanırken denizden gelen canavarlara, şeytani büyücülere ve farklı düşman türlerine karşı ayakta kalmanız gerekiyor. Sizde bu strateji – savunma türünde oyunlardan hoşlanıyorsanız Kingdom Rush Origins’i mutlaka denemelisiniz.

Kingdom Rush Origins Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kingdom Rush Origins İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.