KMPlayer

Son Sürüm

KMPlayer uygulaması Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanalabileceğiniz gelişmiş ve kontrolün sizde olduğu Türkçe ve ücretsiz bir medya player programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 62
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Türkçe Medya Player Uygulaması

KMPlayer uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir medya oynatıcıdır. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu uygulaması hem ücretsiz hemde Türkçe’dir. En iyi medya player uygulamasılarına eş değer bir uygulaması olan KMPlayer uygulaması Android cihazlarınızdaki hemen hemen bütün videoları ve müzikleri oynatabilir.

Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamanın aynı zamanda iOS ve Windows için sürümü de mevcut. Birçok video ve ses formatını desteklediği için sıkıntı yaşamayacaksınız. KMPlayer uygulamasının en dikkat çeken ve benzer uygulamalarda olmayan bir özelliği var. O özellik 3 boyutlu gösterim özelliği.

Ayrıca uygulaması, kullanıcılarına genel kullanım, altyazı, codec, tema desteği, hoparlör kurulumu v.b. gibi seçenekler sunarak kullanıcılar için büyük kolaylık sağlamakta. KMPlayer uygulamasında kontrol kullanıcıdadır. Video izlerken veya müzik dinlerken birçok müdahale yapılabiliyor.

Desteklediği Video Formatları;

3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, divx, dv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc.

KMPlayer Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

KMPlayer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.