KMPlayer

Son Sürüm

KMPlayer uygulaması iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanalabileceğiniz gelişmiş ve kontrolün sizde olduğu Türkçe ve ücretsiz bir medya player programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 70.1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 153
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Türkçe Medya Player Uygulaması

KMPlayer uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir medya oynatıcıdır. iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu uygulaması hem ücretsiz hemde Türkçe’dir. En iyi medya player uygulamasılarına eş değer bir uygulaması olan KMPlayer uygulaması iOS cihazlarınızdaki hemen hemen bütün videoları ve müzikleri oynatabilir.

Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamanın aynı zamanda Android ve Windows için sürümü de mevcut. Birçok video ve ses formatını desteklediği için sıkıntı yaşamayacaksınız. KMPlayer uygulamasının en dikkat çeken ve benzer uygulamalarda olmayan bir özelliği var. O özellik 3 boyutlu gösterim özelliği.

Ayrıca uygulaması, kullanıcılarına genel kullanım, altyazı, codec, tema desteği, hoparlör kurulumu v.b. gibi seçenekler sunarak kullanıcılar için büyük kolaylık sağlamakta. KMPlayer uygulamasında kontrol kullanıcıdadır. Video izlerken veya müzik dinlerken birçok müdahale yapılabiliyor.

Desteklediği Video Formatları;

3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, divx, dv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

KMPlayer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.