Komik Kamera

Son Sürüm

Komik Kamera uygulaması ile onlarca farklı filtre seçenekleri ile resimleri komik hale dönştürebilir veya komik seslerle resimlere komik bir şekilde canlandırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 8.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 764
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Komik Kamera Uygulaması

4/5, Toplam: 5 kişi

Türk bir yapımcı imzasını taşıyan Komik Kamera, iOS işletim sistemine sahip tablet ve iPhone’larda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Uygulama ile resimlerinizi komik görünümlere sokabilir ya da çeşitli ses efektleri ile bu görüntüleri canlandırabilirsiniz. Ücretli olarak sunulan bir uygulama olmasına karşın Komik Kameranın verilecek ücreti hak ettiğini söyleyebiliriz.

Komik Görüntü ve Ses Efektleri Oluşturun

Hali hazırda hem İOS hem de Android üzerinde benzer uygulamalar bulunmasına karşın Komik Kamera uygulamasının çok daha gelişmiş ve kullanıcı dostu yapıya sahip olduğu söylenebilir. Onlarca filtre ve ses seçeneğini içinde barındıran uygulama ile hem siz hem de arkadaşlarınız çok eğlenecek.

Komik Kamera uygulamasında fotoğraflarınızı kullanabileceğiniz gibi oluşturacağınız videoları da aynı filtreleri kullanarak renklendirebilir ve ayrıca ses efektleri ile çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hem kendi fotoğraflarınız hem de arkadaşlarınız ile kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, ortaya renkli görüntüler çıkaracaksınız. Sizde komik kamera türünde uygulamalardan hoşlanıyorsanız uygulamaya bir göz atmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Komik Kamera İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.