Konuş ve Çevir – Konuşma ile Canlı Ses ve Metin Tercümanı

Son Sürüm

Konuş ve Çevir isimli bu uygulama ile anlık bir şekilde hem metin hemde sesli çeviriler yapabilirsiniz. İster yazarak ister konuşarak kelime çevirisi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 21.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.686
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Anlık Çeviri Uygulaması

3/5, Toplam: 6 kişi

İnternet üzerinde tanıştığınız biriyle ya da herhangi bir yabancıyla iletişim kurmak istediğinizde yabancı diliniz yeterli değil ise pek çok sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunu gidermek amacıyla geliştirilen Konuş ve Çevir uygulaması, anlık olarak 38 dilde konuşma ve 86 dilde yazılı olarak iletişim kurma imkanı tanımaktadır. Bugün Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulama, canlı olarak yazılı ve sözlü görüşmeler yapmanızı sağlıyor.

Gelişmiş Dil ve Çeviri Desteği

Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan bu uygulamada, ses tanıma teknolojisi sayesinde anlık olarak söylenen kelimeleri yakalayabilir, doğrudan sözlü olarak uygulamaya girebilir ya da yazılı olarak çeviri isteyebilirsiniz.

Uygulamayı yüklediğinizde çeviri yapılmasını istediğiniz kelimeyi girin ve sesli – yazılı olarak uygulamanın size sunmasını bekleyin. Metin – metin arası çevirilerde 86 dil desteği sunan Konuş ve Çevir, metin – konuşma çevirileri için 38 farklı dile destek sunuyor. Sizde yabancı kişiler ile iletişim kurmak istediğinizde dil problemi yaşıyorsanız mutlaka Konuş ve Çevir uygulamasına göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Konuş ve Çevir – Konuşma ile Canlı Ses ve Metin Tercümanı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.