Konuşan Kedi Tom 2 – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 886
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 3 kişi

Android İçin Konuşan ve Yaptıklarını Tekrar Eden Kedi Uygulaması

Tam 140 ülkede 1. olan bu konuşan kedi uygulamasının şimdi de ikincisi çıktı. Siz Tom’a her hangi birşeyler söyleyin ve Tom da komik bir ses tonuyla sizin dediklerinizi tekrar etsin. Arkadan sessizce çıkan köpek ile Tom’u korkutup avizeye tırmanmasını sağlayın. Siz Tom’dan yaş pasta yemesini isterken arkadan sinsi köpeğimiz yaş pastayı Tom’un suratına çırpacak.

Tom’un yüzüne dokunursanız kafasına vurmuş gibi etkilenecek ve düşüp bayılacak. Bayıldıktan sonra da kafasının etrafında kuşlar  ötüşecek. Ama yine sinsi köpeğimiz bir kova su ile Tom’u korkutarak uyandıracak. Ayrıca sadece gri renkteki tüyleri olan Tom’a eğer isterseniz birbirinden güzel elbiseler, şapkalar ve gözlükler giydirebilir ve Tom’u bambaşka bir şekle sokabilirsiniz.

Eğer istersen tüm bunları yapıp eğlenirken bir yandan da bunları kaydedip arkadaşlarınla Facebook, YouTube, Gmail yada Google Photos ile paylaşabilirsin. Eğer isterseniz sinsi köpeğimiz Tom’u yastıkla dövsün. Böylece Tom eğlenceli bir şekilde tepki vermekte. Ayrıca bu uygulama içerisinde sıkıldığınız anlarda oynayabileceğiniz bir de oyun bulunmaktadır. Uzaya doğru en hızlı şekilde tırmanarak rekorlar kırabilirsiniz.

“Konuşan Kedi Tom 2” Oyun Videosu

“Konuşan Kedi Tom 2” Ekran Görüntüleri

Konuşan Kedi Tom 2-a1 Konuşan Kedi Tom 2-a2 Konuşan Kedi Tom 2-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Konuşan Kedi Tom 2 – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.