Talking Pierre

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde konuşan papağanla hem eğleneceğiniz hemde gitar çalacağınız komik ve eğlenceli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 35.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 135
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Konuşan Papağan Uygulaması

Konuşan Papağan Pierre veya Talking Pierre uygulaması, konuşan kedi uygulaması ile bildiğimiz uygulamanın aynısı. Daha doğrusu mantık olarak aynısı. Çünkü uygulama içinde farklı özellikler mevcut.

Uygulamayı ilk açtığınız zaman karşınızda yeşil renkli bir papağan duruyor. Sizi dinlemeye hazır bir papağan tabi ki. Siz konuştuktan sonra sizin söylediklerinizi tekrar ediyor biraz da kendisi birşeyler katıyor. Eğer Papağan güzel sözyemezse Konuşan Kedi Tom araya giriyor ve düzeltiyor. Çünkü uygulama içinde Konuşan Kedi Tom da var. Ayrıca Papağanın karnına dokunduğunuz zaman Konuşan Kedi Tom Papağanı vuruyor.

Uygulamanın altında bazı düğmeler var. Bunları kullanarak Papağanınıza gitar çaldırabiliyorsunuz, Papağana domates fırlatıyorsunuz, lavabonun önünde bulunan tabak çanakları fırlattırabiliyorsunuz veya alafranga tuvaletin sifonunu çektirebilirsiniz. Papağana domates fırlattığınız zaman Papağan bunların hepsinden kaçıyor ve siz domates atmayı bıraktığınız zaman arkasını dönüp sizi kıskandırmak için poposunu sallıyor. Ayrıca papağanın vücudunu okşadığınız zaman bu onun hoşuna gidiyor ve kendi kendine mırıldanıyor.

Konuşan Papağan Pierre (Talking Pierre) Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Talking Pierre İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.