Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açtırma

İnternetten kredi kartınız ile alışveriş yapmak için yeni yasa gereği sizin onayınız gerekiyor. Sahip olduğunuz kredi kartının ait olduğu bankaya SMS ile nasıl onay vereceğinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bonus, Worldcard, Axess v.b. İnternetten Alışverişe Açma

Yeni düzenleme nedeni ile artık kredi kartı ile internet üzerinden alışveriş yapan herkes bu durum için bankaya onay vermesi gerekiyor. Yani sahip olduğunu kart ile internetten alışveriş yapabilmek için yeni yasa gereği sizin onayınız istenmektedir. Bunu bir çok kişi bilmiyor. Yani hangi bankaya nasıl onay vereceğini. Bunun için bir SMS yeter. İşte bankalara mesaj göndererek kredi kartını internet alışverişine açtırma.

Sponsorlu Bağlantılar

Mesaj (SMS) İle Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma

İnternet Alışverişine Açtırma Bonus (Garanti Bankası)

Garanti Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için ONAY yazın, boşluk bırakın kartınızın son 6 numarasını yazın ve 3340’a kısa mesaj (SMS) gönderin.

Garanti Bankası Paracard sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için AÇIK yazın, boşluk bırakın kartınızın son 6 numarasını yazın ve 3340’a kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma Advantage (HSBC Bankası)

HSBC Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için NET yazın 4477’ye kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma Axess (AkBank)

AkBank kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için INTERNET yazın ve 8885’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma CardFinans (QNB FinansBank)

QNB FinansBank kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için INTERNET yazın, boşluk bırakın kartınızın son 4 numarasını yazın ve 2273’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma TEB Bankası

TEB Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için AÇIK yazın, boşluk bırakın kartınızın son 4 numarasını yazın ve 2941’a kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma Parafcard (HalkBank)

Halk Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için ONAY yazın ve 3404’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma VakıfBank

VakıfBank kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için ONAY yazın, boşluk bırakın kartınızın son 6 numarasını yazın ve 6635’a kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma Bonus (DenizBank)

DenizBank kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için HEPSİ yazın, boşluk bırakın kartınızın son 6 numarasını yazın ve 3280’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma Maximum (Türkiye İş Bankası)

Türkiye İş Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için SANALONAY yazın, boşluk bırakın kartınızın son 6 numarasını yazın ve 4402’ye kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma Ziraat Bankası

Ziraat Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için Ziraat mobil uygulamasını kullanmalılar.

İnternet Alışverişine Açtırma Worldcard (Yapı Kredi Bankası)

Yapı Kredi Bankası kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için AÇIK yazın, boşluk bırakın kartın üzerindeki müşteri numarasını yazın ve 4944’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

İnternet Alışverişine Açtırma ING Bankası

DenizBank kredi kartı sahipleri internetten alışveriş onayı vermek için ONAY yazın, boşluk bırakın kartınızın son 4 numarasını yazın ve 2205’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açtırma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.