Kullanım Koşulları

İndiron.com‘un kullanım şartlarını bütün kullanıcılarımızın kabul etmiş sayılacağından dolayı dikkatle okumalarını tavsiye ediyoruz.

Sorumluluk Reddi

Bu site üzerinden mesaj yollarken, dosya gönderirken veya herhangi bir veriyi gönderirken İndiron.com‘a kısıtlaması olmayan bir lisans hakkı ve telif hakkı ödememe garantisi vermiş oluyorsunuz. Bu bilgilerin tamamını yayımlamak, değiştirmek, kopyalamak veya yeniden hazırlama hakkı tamamen bize aittir.

Sitemize gönderilen içeriklerin yayınlanıp yayınlanmaması tamamen bizim takdirimize aittir ve hiçbir hukuki sorumluluk kabil etmemekteyiz. Bu sitede yayınlanan bilgiler, paylaşılan dosyalar ve diğer içeriklerin kullanılmasından dolayı doğabilecek herhangi bir sorun tamamen kullanıcıya aittir. İndiron.com sorumluluk kabul etmez.

Üyelik

İndiron.com‘a üye olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Yanlış bilgi verenler ve hile yapanları üyelikleri silinebilir. Üye olurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi gizli tutarak kimseyle paylaşmayınız. Size ait kullanıcı bilgilerinin başkaları tarafından kullanıldığını düşünürseniz bizimle hemen iletişime geçiniz.

Reklam Yayını

Sitemizde yayınlanan reklamlar, bu reklamların kullanılması ve reklamlar nedeniyle kullanıcıların alacağı hizmet veya ürünler İndiron.com‘u ilgilendirmemektedir.

Korsan Yazılım ve Kötü Amaçlı Yazılım

Sitemizde gördüğünüz korsan yazılım veya kötü amaçlı yazılımları yorum yaparak yada iletişim yolu ile bize bildirebilirsiniz. 3 iş günü içerisinde bu yazılımlar incelenerek gerek görülmesi halinde sitemizden kaldırılır.

Kopyalama ve Paylaşma

Sitemizde yer alan içerik ve bilgilerin başka sitelerde paylaşılması kesinlikler yasaktır. İçeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, arama motorları ile toplanarak, benzer amaçlar için kullanılması yasaktır.Site içerisinde yayınlanan bütün bilgi içerikli yazıları ve sayfaları sadece kaynak göstererek ve link vererek bir iki cümleyi aşmamak koşulu ile sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Sonuç

Bütün kullanıcılar Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uyma ve sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya varolan maddeleri değiştirme hakkımız saklıdır. Üyelerin servislerimizi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.

Sitemiz bünyesinde verilen hiçbir hizmetin garantisini sunmamaktayız. Bu yüzden uğrayacağınız maddi ve manevi zararlardan İndiron.com’u sorumlu tutamazsınız.

Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.