Kur'an

Son Sürüm

Kur’an uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda Kuran’ı Kerim’i okuyabilir ve sesli olarak dinleyebilirsiniz. Profesyonelce hazırlanan bu Kuran uygulamasını beğenceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 437 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 563
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kur’an Dinleme Okuma Uygulaması

Hayrat Nesriyat tarafından İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcılarına özel olarak hazırlanan Kur’an uygulaması, mobil cihazınız üzerinden Kur’an okumanızı ve dinlemenizi sağlıyor. Sık, sık hatalara karşı güncelleme alan uygulama, aygıtın özelliklerine bağlı olarak hızlı ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulamanın bir diğer önemli artısı ise uyku modunda dahi istemeniz durumunda hafız okumalarına devam etmesidir.

Gelişmiş Okuma ve Dinleme Seçenekleri

Kur’an uygulaması ile dilerseniz Kabe imamlarının sesinden Kur’anı dinleyebilir dilerseniz İshak Danış’ın sesinden Kur’anı takip edebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine göz atıldığında tam sayfa hem yatay hem de dikey okuma imkanı sunması, yüksek çözünürlüklü görüntüler içermesi öne çıkıyor.

Ücretli olarak sunulan bir uygulama olmasına karşı verilen emek ve sunulan sonuç doğrultusunda uygulamanın talep edilen ücreti hak ettiğini söyleyebiliriz. Sürekli yanınızda taşımak, Kur’an okumak ve dinlemek istiyor, hatim sırasında takip etmekte zorlanıyor ve dilediğiniz sayfa, cüz, sureyi okumak istiyorsanız mutlaka Kur’an uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kur'an İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.