Kuranı Kerim Türkçe Meali – Android

Elmalılı M. Hamdi Yazır’ın günümüz Türkçesi ile sadeleştirilmiş olan Kur’an-ı Kerim uygulaması ile Kutsal Kitabımız her an yanında olsun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar
1/5, Toplam: 1 kişi

Android İçin Elmalılı M. Hamdi Yazır Tefsirli Kur’an-ı Kerim E-Kitap/E-Book

Kuranı Kerim Türkçe Meali uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamadaki Kur’an-ı Kerim, Elmalılı M. Hamdi Yazır’ın olup günümüz Türkçesi ile sadeleştirilmiştir. Bu Kur’an uygulamasının yayıncılığını Suhuf Yayıncılık üstlenmiştir.

608 sayfalık bu günümüz Türkçesi ile tefsir edilmiş Kur’an-ı Kerim uygulamasına girdiğiniz zaman Elmalılı M. Hamdi Yazır ile ilgili kısa bir biyografi de bulacaksınız. Uygulama ücretlidir.

“ÖNEMLİ: GOOGLE PLAY’DEN İSTER ÜCRETLİ OLSUN İSTERSENİZ ÜCRETSİZ OLSUN KAYITLI BİR KREDİ KARTINIZ OLMASI GEREKMEKTEDİR. ÖZELLİKLE ÜCRETSİZ KİTAPLARDAN İNDİRME YAPACAĞINIZ ZAMAN KREDİ KARTI NUMARANIZI GİRMENİZ İSTENMEKTEDİR. bU İSTEK YAZAR YADA YAYINCI KURULUŞUN DEĞİL TAMAMEN GOOGLE’IN İSTEĞİDİR.”

[quote]Google Play’den indirdiğiniz e-kitapları okuyabilmek için Google Play Books uygulamasını indirin: TIKLAYIN.[/quote]

“Kuranı Kerim Türkçe Meali” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kuranı Kerim Türkçe Meali – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.