Lara Croft: Relic Run

Son Sürüm

Android cihazlarınızda Lara Croft ile aksiyon dolu bir sonsuz koşu oyununa var mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 3.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 92 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 41
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Lara Croft Sonsuz Koşu Oyunu

Lara Croft: Relic Run oyunu Android işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilmiş sonsuz koşu türündeki bir aksiyon oyunudur. Tomb Raider hayranları Lara Croft’u çok iyi bilirler. Bu oyunda da yine Lara Croft ile birlikte birbirinden tehlikeli maceralar atılıyorsunuz. Ama bu kez sonsuz koşu türünde bu macerayı yaşayacaksınız. Karşınıza kar adamları, dinozorlar ve birbirinden tehlikeli yaratıklar çıkacaktır. Ayrıca oyunda bulunduğunuz mekanlar çok tehlikeli. Karşınıza her an bir uçurum çıkabiliyor.

Google Play’den ücretsiz olarak indirip oynayacağınız bu oyun yine Square Enix tarafından geliştirilmiş. Oyundaki amacınız ise karanlık güçlere karşı savaşmak. Koştuğunuz yollarda ölümcül tuzaklar bulunmakta. Bu oyun her ne kadar sonsuz koşu oyunu olsa da birçok aksiyon anlarında kamera açısının değişmesi ve zamanın yavaşlaması size aksiyonu tam anlamıyla yaşatmakta.

Oyunda bazen bir arazi aracına binerken bazen duvarlarda ilerliyor bazende sarmaşıklar ile sallanarak ilerliyorsunuz. Oyun bölümlerinde bölüm sonu canavarları bulunmakta. Bu sahneler oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu. Ayrıca oyunda topladığınız altınlarla Lara Croft’u güçlendirebiliyoruz.

Lara Croft: Relic Run Video

Sponsorlu Bağlantılar

Lara Croft: Relic Run Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Lara Croft: Relic Run İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.