Lara Croft: Relic Run

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Lara Croft ile aksiyon dolu bir sonsuz koşu oyununa var mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 178 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Sonsuz Koşu Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Lara Croft: Relic Run oyunu ücretsiz sonsuz koşu türündeki bir aksiyon oyunudur. Tomb Raider hayranları Lara Croft’u çok iyi bilirler. iOS cihazlarınızda yine Lara Croft ile birlikte birbirinden tehlikeli maceralar atılıyorsunuz. Ama bu kez sonsuz koşu türünde bu macerayı yaşayacaksınız. Karşınıza kar adamları, dinozorlar ve birbirinden tehlikeli yaratıklar çıkacaktır. Ayrıca oyunda bulunduğunuz mekanlar çok tehlikeli. Karşınıza her an bir uçurum veya ölümcül bir tuzak çıkabiliyor.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletleriniz için App Store’dan indirebileceğiniz bu oyun yine Square Enix tarafından geliştirilmiş. Oyundaki amacınız ise karanlık güçlere karşı savaşmak. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun her ne kadar sonsuz koşu oyunu olsa da birçok aksiyon anlarında kamera açısının değişmesi ve zamanın yavaşlaması size aksiyonu tam anlamıyla yaşatmakta.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde bazen bir arazi aracına binerken bazen duvarlarda ilerliyor bazende sarmaşıklar ile sallanarak ilerliyorsunuz. Oyun bölümlerinde bölüm sonu canavarları bulunmakta. Bu sahneler oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu. Ayrıca oyunda topladığınız altınlarla Lara Croft’u güçlendirebiliyoruz.

Lara Croft: Relic Run Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Lara Croft: Relic Run İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.