Lara Croft: Relic Run

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda Lara Croft ile aksiyon dolu bir sonsuz koşu oyununa var mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 81.05 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 32
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sonsuz Koşu Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Lara Croft: Relic Run oyunu ücretsiz sonsuz koşu türündeki bir aksiyon oyunudur. Tomb Raider hayranları Lara Croft’u çok iyi bilirler. Windows Phone cihazlarınızda yine Lara Croft ile birlikte birbirinden tehlikeli maceralar atılıyorsunuz. Ama bu kez sonsuz koşu türünde bu macerayı yaşayacaksınız. Karşınıza kar adamları, dinozorlar ve birbirinden tehlikeli yaratıklar çıkacaktır. Ayrıca oyunda bulunduğunuz mekanlar çok tehlikeli. Karşınıza her an bir uçurum veya ölümcül bir tuzak çıkabiliyor.

Windows Phone cihazlarınız için Windows Store’dan indirebileceğiniz bu oyun yine Square Enix tarafından geliştirilmiş. Oyundaki amacınız ise karanlık güçlere karşı savaşmak. Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun her ne kadar sonsuz koşu oyunu olsa da birçok aksiyon anlarında kamera açısının değişmesi ve zamanın yavaşlaması size aksiyonu tam anlamıyla yaşatmakta.

Windows Phone cihazlarınızda bazen bir arazi aracına binerken bazen duvarlarda ilerliyor bazende sarmaşıklar ile sallanarak ilerliyorsunuz. Oyun bölümlerinde bölüm sonu canavarları bulunmakta. Bu sahneler oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu. Ayrıca oyunda topladığınız altınlarla Lara Croft’u güçlendirebiliyoruz.

Lara Croft: Relic Run Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Lara Croft: Relic Run İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.