LastPass

4.1.44

LastPass programı sayesinde Mac bilgisayarlarınızda bütün şifrelerinizi kayıt altına alacaksınız. Bütün şifreleri aklınızda tutmanıza gerek kalmadan tek bir şifre ile bütün şifreler kayıt altına alınıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.7 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 29.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 51
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Şifre Yönetme Programı

İsmini alan LastPass tarafından geliştirilen ve Mac kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, ayrı, ayrı hesaplarınız için oluşturduğunuz şifreleri tek bir alanda toplamanızı ve dilediğiniz zaman ulaşmanızı sağlıyor. Bugün, pek çok internet sitesi ve uygulama için kullandığınız şifreleri, tek, tek hatırlamaya çalışmak yerine güvenli bir uygulama altında saklamak çok daha kolay olacak.

Şifreleriniz Yüksek Güvenlik ile Gizlenecek

LastPass, şifre uygulamaları içerisinde oldukça popüler bir yere sahiptir. Bugün, Dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan birisi olan LastPass, internet üzerinde kullanmış olduğunuz hesap ve şifreleri güvenli bir şekilde saklamanızı ve tek yönetici hesabı – şifresi ile ulaşamanızı sağlıyor.

Uygulama, kullanıcı dostu arayüze sahip olmakla birlikte sadece şifre ve hesap yönetimi sağlamıyor. LastPass ile aynı zamanda dilediğiniz kişilere şifre – hesap paylaşımı yapabilirken tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretli sürümünde herhangi bir reklam uygulaması olmayan LastPass, ücretsiz sürümü kullanan kullanıcılara, kendi arayüzü üzerinde bazı reklamlar gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

LastPass İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.