LG G3 İçin Batarya Test Sonuçları

LG G3 için konuşma süresi, internette gezinme süresi ve video oynatma süresi olarak batarya testi yapıldı. İşte sonuçlar…

Sponsorlu Bağlantılar

LG G3’ün Bataryasının Ömrü Ne Kadar?

Akıllı telefon üreticilerinden LG’nin şu an için en üst seviye akıllı telefonu olan ve yakın zamanda tanıtılan modeli LG G3 için batarya test sonuçları açıklandı. GSMArena tarafından yapılan LG G3 batarya testi 3 bölümden oluşuyor. Birincisi konuşma süresi, ikincisi internette gezinme süresi, üçüncüsü ise video oynatma süresi. Bu üç süre içinde ayrı ayrı yapılan test sonuçları şu şekilde.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Bakınız;

LG G3 Hakkında Herşey

LG G3 Diğer Akıllı Telefonlarla Kıyaslanması

Batarya Test Sonuçları

Test sonucunda LG G3’ün 24 saat 54 dakikalık bir konuşma süresi ortaya çıkmış. Bu değer LG G2’nin altında kalmış. Çünkü LG G2’nin 25 saat 1 dakikalık konuşma süresi var. İnternette gezinme süresi olarak da 6 saat 40 dakika sonucu ortaya çıkmış. Bu züre çok düşük. Çünkü Sony’nin en üst seviye akıllı telefonu olan Xperia Z2’de bu süre 11 saat 32 dakika.

LG G3 Batarya Testi sonuçları

LG G3 video oynatma süresi açısından da oldukça düşük. LG G3’ün video oynatma süresi 9 saat 57 dakika. Xperia Z2’de ise bu süre 12 saat 16 dakika.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

LG G3 İçin Batarya Test Sonuçları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.