LG G3 Mini Çıktı – LG G3 S Teknik Özellikleri

Mini modellere LG G3’de katıldı. LG G3 mini versiyonu olan ve Asya’da LG G3 Beat, diğer ülkelerde LG G3 S olarak isimlendirilen model resmi olarak tanıtıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

LG G3’ün de Mini Modeli Çıktı

ÜSt seviye akıllı telefonların mini sürümlerinin çıkmasına alıştık. Daha çok Samsung’da görmeye alışkın olduğumuz mini model geleneğine LG’de ayak uydurdu. LG G3 S Mini ismini vermek yerine LG G3 S olarak isimlendirilen bu model Asya pazarında LG G3 Beat olarak isimlendirildi. Resmi olarak duyurulan LG G3’ün mini versiyonu olan LG G3 S modelin donanım özelliklerine baktığımız zaman orta sınıf bir model olarak gözümüze çarpıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Bakınız;

LG G3 Hakkında Herşey

LG G3 S Donanım Özellikleri

Öncelikle ekranda başlarsak 5 inçlik bir ekrana sahip görünüm olarak LG G3’ün aynısı. İşletim sistemi Android 4.4 KitKat olan bu mini modelin işlemcisi ise 4 çekirdekli 1.2 GHz hızında Snapdragon 400. Arkasında 8 megapiksel ve önünde 1.3 megapiksel bir kamera bulunmakta ve 1 GB Ram mevcut.

LG G3 S

LG G3 S

Depolama alanı olarak 8 GB alana var ve microSD kart desteği sunmakta. Bütün bu özellikleri 2540 mAh değerindeki batarya taşıyor. Renk seçenekleri olarak 3 renkte piyasaya çıkacak. Siyah, beyaz ve altın sarısı. Öncelikli olarak LG G3 Beat adıyla Güney Kore’de sonraki zamanda ise dünya genelinde bir satış olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

LG G3 Mini Çıktı – LG G3 S Teknik Özellikleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.