LG V30 Tasarımı Sızdırıldı

LG’nin üst segment modellerinden birisi olan V serisinin sonuncusu V30 hakkında video yayınlandı. Bu videoda tasarımı iyice netleşti.

Sponsorlu Bağlantılar

LG V30 Göründü

LG’nin bu yıl sunacağı ikinci üst segment modeli olan V30’un tasarımını OnLeaks paylaştı. Daha önce V30’un çıkacağı tarih ve özellikleri ile ilgili birçok haberleri sızdırılmışdı. Fakat tasarımı ile ilgili fazla bilgi yoktu. OnLeaks, LG V30’un fabrika şekillerine dayalı tasarımını gösteren bir video sundu. OnLeaks’in paylaştığı videoda LG V30’un klasik V serisinden farklı olduğu görülüyor. Cihazın ön tarafına bakıldığında LG G6’ya benzeyen 18:9 en boy oranına sahip FullVision ekranı olduğunu görüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Görseller göre V serisinde bulunan ikinci ekran V30’da maalesef yok. Geçtiğimiz haftalarda V30’da ikinci ekran olmayacağına dair bir rapor ortaya çıkmıştı. OnLeaks’in paylaştığı tasarım bu raporu doğruluyor. 6 inçlik bir ekrana sahip olan V30’un boyutları yaklaşık 151.4 mm x 75.2 mm x 7.4 mm.

Cihazın arkasında yatay iki kamera yer alıyor. Bu kameraların telefoto lens özelliği olmayan, aynı standartta kameralar olması bekleniyor. Parmak izi ekranı da kameranın altında yer alır. Kablosuz şarj özelliği ile gelmesi beklenen LG V30, iddialara göre IFA 2017’den bir gün önce 31 Ağustos’ta teslim edilebilir.

LG V30 Sızıntı Tasarım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

LG V30 Tasarımı Sızdırıldı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.