Logitech Gaming Software

8.57.145

Logitech Gaming Software ile Logitech marka fare, klavye ve kulaklıkları oyunlar için istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Logitech ürünleri için bir tür oyun driver paketi diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8/7Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 60.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 146
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Yazılım Paketi

4/5, Toplam: 1 kişi

Logitech’in Windows kullanıcılarına özel olarak oyun ekipmanı – araç kutusu olarak sunduğu bu yazılım, tam içeriği ile bir driver paketidir. Logitech Gaming Software ile Logitech’in oyun farelerini, klavyelerini, kulaklıklarını ya da diğer tüm harici araçlarını özelleştirebilir ve daha iyi bir deneyim sağlayabilirsiniz. Daha çok oyunculara yönelik geliştirilen bu driver paketi, oyunlara uygun olarak harici bileşenleri özelleştirmenizi sağlıyor.

Logitech Ekipmanlarını Özelleştirin

Logitech Gaming Software ile profil ayarlarını yapılandırabilir, klavye tuşlarına makro atayabilir, aygıtlar ile tüm bildirimlerin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Logitech ekipmanlarının aydınlatmadan, hazır oyun profillerine kadar tüm atamalar bu paket üzerinde yapılabiliyor. Üstelik Logitech ekipmanlarını kullanmanız durumunda tüm güncellemeler, yine paket aracılığıyla sağlanıyor.

Yazılım sağladığı yeni fonksiyonlara göz atmak gerekirse, G700/G700s, G500/G500s ve G9X oyuncu farelerinin dahili belleklerinde kayıtlı verileri bilgisayara aktarabilir, GamePanel üzerinde tüm oyun bildirimlerini görüntüleyebilir, tüm oyuncu profillerini tek seferde dışarı aktarabilir ya da yeni oyunlara doğrudan yapılandırdığınız ayarları uygulayabilirsiniz. Sizde Logitech ekipmanlarını bilgisayarınızda kullanıyorsanız mutlaka bu yazılıma göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Logitech Gaming Software İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.