LoL Replays

League of Legends RPG oyununda oyunlarınızı kaydetmek ve diğer oyunları izlemek için geliştirilmiş bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Vista/7/8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 617
Sponsorlu Bağlantılar
4/5, Toplam: 1 kişi

League of Legends Oyunu Kaydetme Programı

LoL Replays oyunu, League of Legends sevenler için geliştirilmiş bir programdır. Çünkü adından da anlaşılacağı gibi League of Legends oyununu kaydetmek için kullanabileceğiniz bir program. League of Legends oyunu bir strateji oyunu olup RPG tarzı bir oyundur. Online olarak oynanmaktadır. Eğer sizde bu oyunu oynuyorsanız ve kaydetme isteği içinde iseniz bu program tam size göre.

Bu program siz League of Legends oyunundaki maça girdiğiniz andan itibaren kaydetmeye başlar. Maç bittiğinde ise size maçın kaydettiğini bildirir. Bu programın en güzel yanlarından birisi de diğer maçları izlemenizi sağlar. Böylece diğer maçlarda oyuncuların nasıl savaştıklarını, hangi dövüş taktiklerini kullandıklarını ve nasıl kazandıklarını öğrenirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz bir şampiyonanın oynanmış oyunlarını izleme imkanınız da var.

Bu program oyunları kaydederken 10 MB boyutuna kadar kaydetmekte. Kaydettiği videolar kendi formatı olan .irf formatındadır. Eğer başka formatlarda kaydetmek isterseniz ekran videosu kaydetme programları kullanmanızı öneririz.

“LoL Replays” Ekran Görüntüleri

“LoL Replays” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

LoL Replays İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.