Lumosity

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde profesyonel bir şekilde beyin egzersizleri yapabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri (iPhone,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 55.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 90
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Zihin Egzersizi Uygulaması

Lumosity uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz bir beyin egzersizi uygulamasıdır. Uygulama maalesef Türkçe değil. Ücretsiz olduğu için temel beyin egzersizlerini bulacaksınız. Eğer bu temel beyin egzersizlerini beğenirseniz iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletleriniz için uygulamanın ücretli sürümünü satın alabilirsiniz.

iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamada talimatlar oldukça açık ve anlaşılır. Böylece ne yapacağınızı anlamama gibi bir sorun meydana gelmiyor. Bu beyin egzersizleri, daha hızlı karar verme, hafızayı güçlendirme, hızlı düşünme gibi özelliklerinizi geliştireceksiniz. Uygulamanın grafikleri ve oynayış şekli akıcı olduğu için sıkılma gibi bir sorununuz da olmayacak. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlinizde yaptığınız her egzersizden sonra sizinle ilgili raporlar ekrana gelmekte. Böylece gelişme sürecinizin nasıl ilerlediğini görebileceksiniz.

Uygulama iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletler dışında diğer mobil platformlarda ve Google Chrome internet tarayıcısı içinde yayınlanan bu uygulamaya ait giriş bilgilerinizi girerek diğer platformlarda da beyin egzersizlerinize devam edebilirsiniz.

Lumosity Video

Lumosity – Perspektir Oda Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Lumosity İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.